Frame 6 (6) (1)
Frame 7 (9)

Dekoracje

Dekoracje stanowią nieodłączny element każdego przyjęcia, niezależnie od budżetu. Specjalizujemy się w aranżacjach i dekoracjach przestrzeni zamkniętych i otwartych. Dekorujemy śluby plenerowe, sale weselne oraz kościoły. Jesteśmy pasjonatami tego co piękne i wyjątkowe. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i z sercem.

IMG_7332-kopia

Przyjęcie

Odpowiednia scenografia miejsca przyjęcia, stworzy niesamowity klimat, który na długo zostanie w pamięci Waszej i Waszych gości weselnych. O finalnym efekcie decydują zarówno aranżacje florystyczne jak i pozostałe elementy takie jak trafnie dobrane obrusy, szkło czy dodatkowe oświetlenie.

IMG_7253_jpg-kopia

Dodatkowe elementy

Dekoracje to nie tylko elementy florystyczne. Subtelny blask świec doskonale koresponduje nawet z delikatnymi kompozycjami kwiatowymi. Efektowne dodatki takie jak podtalerze czy serwety to nieodłączny element na każdym stole. Właściwy dobór kolorystyki oraz faktury materiałów nadaje efekt spójności oraz harmonii całej aranżacji.

IMG_7324

Miejsce zaślubin

Tworzymy aranżacje wszystkich miejsc przyjęć weselnych, ślubów plenerowych, miejsc sakralnych aż po urzędy stanu cywilnego.