FOLLOW US

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Referencje

Z całego serca polecam współpracę z Sylwią i Grzegorzem! Spełnili wszystkie nasze oczekiwania. Profesjonalni, pomocni i pełni pomysłów. Niezawodni w sytuacjach kryzysowych 😉 Pełni pasji i zaangażowania.
Jeszcze raz dziękujemy! – zaoszczędziliście nam sporo stresu w tych szalonych czasach 🙂

Sandra
 
 

Sylwia to właściwy człowiek na właściwym miejscu. W dzisiejszych czasach niewielu z nas zajmuje się zawodowo tym, co naprawdę go pasjonuje – ona ma to szczęście. Jest bardzo dokładna, skrupulatna, ma wyczucie stylu, zna najnowsze trendy i jest niesamowicie sympatyczną i kontaktową osobą. Polecam z całego serca!

Adrianna

Najlepsza pomoc przy organizacji wesela. Doskonale słucha i potrafi zaproponować idealne rozwiązania tak aby pogodzić odmienne upodobania młodych.

Karolina
 
 

Bardzo polecam! ❤️ Profesjonalne podejście, dużo pięknych propozycji i wskazówek. Każda Panna Młoda pragnie aby ten dzień był wyjątkowy pod każdym względem. Marry You spełnia nasze marzenia 😍Sylwia czyta w moich myślach, po wysłuchaniu mnie, idealnie trafiła w nasze gusta. Będzie pięknie, jestem spokojna o nasze przyjęcie weselne 😘😍😍😍 Marry You dziękuję!!!! ❤️❤️❤️❤️

Kamila
Back To TopBack To Top